Bekijk je deze pagina vanaf je mobiele telefoon? Kantel dan even je scherm voor het beste resultaat.
In sommige gevallen kan het voorkomen dat onze consul twijfelt of een thuiswedstrijd later op de dag doorgang kan vinden. Helaas heeft onze leverancier (Sportlink) op dit moment nog geen voorziening beschikbaar om op een dynamische manier aan te geven dat hij later op de dag (ochtend/ middag) een herkeuring toepast. Tot die tijd vragen wij een ieder om in geval van twijfel ook deze pagina te raadplegen.
Toelichting: Wanneer er aan een wedstrijd een VELD is toegekend, dan gaat de wedstrijd door. Wanneer de wedstrijd later op de dag wordt gekeurd, dan verandert de waarde in de kolom Veld naar Herkeuren 10.00 uur, Herkeuren 11.00 uur, Herkeuren 12.00 uur of Herkeuren 13.00 uur. Houd er tot de herkeuring rekening mee dat de wedstrijd doorgaat.
Datum Tijd | Wedstrijd | Status | Veld | ||
---|---|---|---|---|---|
30-03-2024 14:30 | Groote Lindt 5 - Alblasserdam 4 | Te spelen | veld 4 Groote Lindt | ||
30-03-2024 11:00 | De Alblas JO10-2 - Groote Lindt JO10-2 | Te spelen | veld 4-De Alblas A1 - D | ||
30-03-2024 08:30 | Groote Lindt JO7 - Training | Te spelen | 1 | ||
30-03-2024 12:00 | Groote Lindt JO19-1 - Groote Lindt O23-1 | Te spelen | veld 4 Groote Lindt | ||
30-03-2024 12:00 | Groote Lindt JO17-1 - Sleeuwijk JO18-1 | Te spelen | Veld 1 Groote Lindt | ||
06-04-2024 14:30 | Drechtstreek 1 - Groote Lindt 1 | Te spelen | veld 1 | ||
06-04-2024 12:00 | Klundert 2 - Groote Lindt 2 | Te spelen | veld 1 | ||
06-04-2024 12:00 | ZBC'97 3 - Groote Lindt 3 | Te spelen | veld D-Pelikaan/ZBC '97 | ||
06-04-2024 14:30 | Groote Lindt 5 - De Zwerver 7 | Te spelen | veld 4 Groote Lindt | ||
06-04-2024 15:00 | Pelikaan 35+1 - Groote Lindt 35+1 | Te spelen | veld B-Pelikaan | ||
06-04-2024 11:45 | Drechtstreek O23-1 - Groote Lindt O23-1 | Te spelen | veld 1 | ||
06-04-2024 12:00 | Groote Lindt O23-2 - TSC O23-3 | Te spelen | veld 4 Groote Lindt | ||
06-04-2024 09:45 | Kozakken Boys JO19-2 - Groote Lindt JO19-1 | Te spelen | Hoofdveld | ||
06-04-2024 14:30 | Sliedrecht JO19-3 - Groote Lindt JO19-2 | Te spelen | veld 5 - Veld E | ||
06-04-2024 12:00 | Groote Lindt JO17-1 - Pelikaan JO17-2 | Te spelen | Veld 1 Groote Lindt | ||
06-04-2024 11:05 | IFC JO15-1 - Groote Lindt JO15-1 | Te spelen | veld 5-IFC | ||
06-04-2024 11:00 | Sliedrecht JO15-4 - Groote Lindt JO15-2 | Te spelen | veld 5 - Veld E | ||
06-04-2024 10:00 | Groote Lindt JO13-1 - EBOH JO13-1 | Te spelen | Veld 1 Groote Lindt | ||
06-04-2024 10:00 | Groote Lindt JO13-2 - Nieuw Lekkerland JO13-1 | Te spelen | veld 2-Groote Lindt | ||
06-04-2024 08:30 | Groote Lindt JO13-3 - De Alblas JO13-3 | Te spelen | veld 2-Groote Lindt | ||
06-04-2024 08:30 | Groote Lindt JO11-1 - Rijsoord JO11-2JM | Te spelen | veld 4 Groote Lindt A | ||
06-04-2024 10:00 | Heerjansdam JO11-3 - Groote Lindt JO11-2 | Te spelen | veld 3 B | ||
06-04-2024 09:30 | Internos JO10-2 - Groote Lindt JO10-1 | Te spelen | Veld 1 B1 | ||
06-04-2024 08:30 | Groote Lindt JO10-2 - Wieldrecht JO10-4 | Te spelen | veld 4 Groote Lindt B1 | ||
06-04-2024 08:30 | Unitas JO9-1 - Groote Lindt JO9-1 | Te spelen | veld 1 B1 | ||
06-04-2024 08:30 | Groote Lindt JO9-2 - Heerjansdam JO9-1 | Te spelen | veld 4 Groote Lindt B2 | ||
06-04-2024 10:00 | Groote Lindt JO9-3 - VVGZ JO9-2 | Te spelen | veld 4 Groote Lindt B1 | ||
06-04-2024 08:30 | Oranje Wit JO8-2 - Groote Lindt JO8-1JM | Te spelen | veld F A2 | ||
06-04-2024 10:00 | Groote Lindt JO8-2JM - Hardinxveld JO8-3 | Te spelen | veld 4 Groote Lindt A2 | ||
06-04-2024 10:00 | Groote Lindt JO8-3 - De Fendert JO8-2 | Te spelen | veld 4 Groote Lindt A1 | ||
06-04-2024 08:30 | IFC JO8-3 - Groote Lindt JO8-4 | Te spelen | veld C-IFC B2 | ||
06-04-2024 08:30 | GrooteLIndt JO7 - Training | Te spelen | Veld 1 Groote Lindt | ||
11-04-2024 20:00 | Groote Lindt 4 - GSC/ODS 4 | Te spelen | Veld 1 Groote Lindt | ||
13-04-2024 14:30 | Groote Lindt 1 - GSC/ODS 1 | Te spelen | Veld 1 Groote Lindt | ||
13-04-2024 12:00 | Groote Lindt 2 - GSC/ODS 2 | Te spelen | veld 2-Groote Lindt | ||
13-04-2024 14:30 | Groote Lindt 3 - Herovina 2 | Te spelen | veld 2-Groote Lindt | ||
13-04-2024 12:30 | Pelikaan 7 - Groote Lindt 4 | Te spelen | veld B-Pelikaan | ||
13-04-2024 15:15 | VVGZ 9 - Groote Lindt 5 | Te spelen | veld 2 | ||
13-04-2024 12:30 | Groote Lindt 35+1 - SteDoCo 35+1 | Te spelen | veld 3 Groote Lindt | ||
13-04-2024 12:00 | Groote Lindt O23-1 - VVGZ O23-1 | Te spelen | 1 | ||
13-04-2024 14:30 | Groote Lindt JO19-1 - Oranje Wit JO19-1 | Te spelen | 1 | ||
13-04-2024 10:00 | Groote Lindt JO19-2 - ASWH JO19-3 | Te spelen | 1 | ||
13-04-2024 10:30 | Rijsoord JO17-2 - Groote Lindt JO17-1 | Te spelen | veld 2 - B | ||
13-04-2024 08:30 | Groote Lindt JO15-1 - ASWH JO15-2 | Te spelen | veld 4 Groote Lindt | ||
13-04-2024 09:45 | Hardinxveld JO13-1 - Groote Lindt JO13-1 | Te spelen | veld 1 | ||
13-04-2024 08:30 | Pelikaan JO13-3 - Groote Lindt JO13-2 | Te spelen | veld A-Pelikaan | ||
13-04-2024 09:00 | SC Emma JO13-1 - Groote Lindt JO13-3 | Te spelen | veld 3 | ||
13-04-2024 11:15 | RCD JO11-1 - Groote Lindt JO11-1 | Te spelen | veld B-DFC A | ||
13-04-2024 08:30 | Groote Lindt JO11-2 - IFC JO11-3 | Te spelen | veld 2-Groote Lindt A | ||
13-04-2024 08:30 | EBOH JO10-3JM - Groote Lindt JO10-2 | Te spelen | veld F (3) - EBOH B1 | ||
13-04-2024 10:00 | Groote Lindt JO9-1 - Streefkerk JO9-1 | Te spelen | veld 3 Groote Lindt A1 | ||
13-04-2024 08:30 | ZBC'97 JO9-1JM - Groote Lindt JO9-2 | Te spelen | veld D-Pelikaan/ZBC '97 A2 | ||
13-04-2024 08:30 | ASWH JO9-7 - Groote Lindt JO9-3 | Te spelen | veld 1-ASWH A1 | ||
13-04-2024 10:00 | Groote Lindt JO8-1JM - Nieuw Lekkerland JO8-1 | Te spelen | veld 3 Groote Lindt A2 | ||
13-04-2024 08:30 | ASWH JO8-8 - Groote Lindt JO8-2JM | Te spelen | veld 2-ASWH A1 | ||
13-04-2024 08:45 | Seolto JO8-2JM - Groote Lindt JO8-3 | Te spelen | veld D-SEOLTO B2 | ||
13-04-2024 08:30 | Groote Lindt JO8-4 - VVGZ JO8-4 | Te spelen | veld 3 Groote Lindt A1 | ||
13-04-2024 08:30 | GrooteLIndt JO7 - Training | Te spelen | 1 | ||
20-04-2024 14:30 | SV Meerkerk 1 - Groote Lindt 1 | Te spelen | veld 1 | ||
20-04-2024 14:45 | Dubbeldam 5 - Groote Lindt 3 | Te spelen | veld A | ||
20-04-2024 12:30 | Groote Lindt 4 - Rijsoord 9 | Te spelen | veld 2-Groote Lindt | ||
20-04-2024 14:30 | Groote Lindt 5 - DFC 7 | Te spelen | veld 4 Groote Lindt | ||
20-04-2024 15:00 | VVAC 35+1 - Groote Lindt 35+1 | Te spelen | veld 2 | ||
20-04-2024 14:45 | SC 't Zand O23-1 - Groote Lindt O23-1 | Te spelen | veld 5 | ||
20-04-2024 12:00 | Groote Lindt O23-2 - Dubbeldam O23-3 | Te spelen | veld 4 Groote Lindt | ||
20-04-2024 12:30 | De Alblas JO19-1 - Groote Lindt JO19-1 | Te spelen | veld 1-De Alblas - A | ||
20-04-2024 16:00 | VVGZ JO19-2 - Groote Lindt JO19-2 | Te spelen | veld 3 | ||
20-04-2024 12:00 | Groote Lindt JO17-1 - GJS JO17-1 | Te spelen | Veld 1 Groote Lindt | ||
20-04-2024 12:30 | Roosendaal JO15-3 - Groote Lindt JO15-1 | Te spelen | veld 3-Roosendaal | ||
20-04-2024 10:45 | Nieuw Lekkerland JO15-2 - Groote Lindt JO15-2 | Te spelen | veld 2 - C | ||
20-04-2024 10:00 | Groote Lindt JO13-1 - Wieldrecht JO13-2 | Te spelen | Veld 1 Groote Lindt | ||
20-04-2024 10:00 | Groote Lindt JO13-2 - Sliedrecht JO13-4 | Te spelen | veld 4 Groote Lindt | ||
20-04-2024 08:30 | Groote Lindt JO13-3 - Rijsoord JO13-4 | Te spelen | veld 4 Groote Lindt | ||
20-04-2024 10:00 | Groote Lindt JO11-1 - EBOH JO11-1 | Te spelen | veld 2-Groote Lindt A | ||
20-04-2024 08:30 | Pelikaan JO11-2 - Groote Lindt JO11-2 | Te spelen | veld C-Pelikaan A | ||
20-04-2024 10:00 | Groote Lindt JO10-1 - TSC JO10-1 | Te spelen | veld 3 Groote Lindt A1 | ||
20-04-2024 10:15 | Pelikaan JO10-3 - Groote Lindt JO10-2 | Te spelen | veld A1 | ||
20-04-2024 09:00 | DFC JO9-1 - Groote Lindt JO9-1 | Te spelen | veld C-DFC A2 - DFC Veld D | ||
20-04-2024 08:30 | Groote Lindt JO9-2 - Wieldrecht JO9-2 | Te spelen | veld 3 Groote Lindt A2 | ||
20-04-2024 09:45 | ASWH JO8-2 - Groote Lindt JO8-1JM | Te spelen | veld 1-ASWH B1 | ||
20-04-2024 08:30 | Groote Lindt JO8-2JM - Oranje Wit JO8-6 | Te spelen | veld 2-Groote Lindt B1 | ||
20-04-2024 08:30 | EBOH JO8-2 - Groote Lindt JO8-3 | Te spelen | veld G (4) - EBOH A1 | ||
20-04-2024 08:30 | Groote Lindt JO8-4 - Heerjansdam JO8-4 | Te spelen | veld 3 Groote Lindt A1 | ||
20-04-2024 08:30 | Groote Lindt JO7 - Training | Te spelen | Veld 1 Groote Lindt | ||
24-04-2024 19:30 | DFC 7 - Groote Lindt 5 | Te spelen | veld B-DFC - DFC Veld B |
VV Groote Lindt
Groot Karreveld 1
3335 KB Zwijndrecht